Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ виступили суддями на дебатах в Запорізькій гімназії №45

Студенти ФСУ виступили суддями на дебатах в Запорізькій гімназії №45

24.03.2015 09:10 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління дебати

Нащодавно в Запорізькій гімназії №45 відбулося відкрите засідання дебатного клубу “Феміда”, на якому були проведені дебати за темою “Ця палата вважає, що патріот може бути пацифістом”. Суддями дебатів стали студенти факультету соціології та управління Запорізького національного університету.

На дебатах були присутні директор, викладачі та учні Класичного ліцею; директор, педагоги та учні Запорізької гімназії №45. Почесними суддями стали студенти факультету соціології та управління ЗНУ: Юлія Юргіна, Владислав Надтока, Дар’я Скотницька, які є активними членами Дебатного клубу ФСУ, студради ЗНУ і тому з радістю погодилися взяти участь у відкритому засіданні дебатного клубу.
Зі слів вчителя історії та права, за сумісництвом голови гімназійного дебатного клубу Ганни Дубасової, гра вийшла емоційною, інформативною та надзвичайно цікавою.
Дебатерами виступили учні 8-Б та 10-А класу Запорізької гімназії №45. У складі команди ствердження “Кактус” (Уряд): Ніколайчук Наталія (8 клас), Биков Всеволод (10 клас), Дорожко Єлизавета (10 клас). У складі команди заперечення “М'ясорубка” (Опозиція): Романенко Микита (8 клас), Зуборєв Кирило (10 клас) і Вісіч Олександр (10 клас). За результатами гри, перемогла команда заперечення “М'ясорубка”.
Після дебатного раунду студентами був проведений майстер - клас у формі інтерактиву щодо правил гри в дебати із застосуванням теоретичних і практичних знань, а також інформативна майстерня для педагогів, на якій були роз’яснені основні правила гри та філософія суддівства.
Директор Запорізької гімназії №45 Антоніна Мєркіна так прокоментувала захід: “Це знайомство стало ще однією віхою в розвитку наших тісних стосунків із Запорізьким національним університетом. Ми дуже радіємо,коли в нас з'являються нові друзі, нові знайомі, з якими можна співпрацювати і допомагати один одному”.
Ми дякуємо студентам факультету соціології та управління ЗНУ та їхньому керівнику - доктору філософських наук, доценту кафедри соціальної філософії та управління Володимиру Скворцю за активну співпрацю.

Кореспонденти «Газети - 45»
Учні 10-А класу Запорізької гімназії №45
Олександр Вісіч