Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету Роман Агаєв став чемпіоном України з армспорту

Студент юридичного факультету Роман Агаєв став чемпіоном України з армспорту

24.03.2015 09:23 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет спорт перемога

20-22 березня у Харкові проходив XXII чемпіонат України з армспрорту. Усього у ньому взяло участь більше 200 спортсменів із 19 областей нашої держави, у тому числі – 7 спортсменів від Запорізької області. Серед інших нашу область представляв студент юридичного факультету ЗНУ, неодноразовий переможець змагань різного рівня Роман Агаєв.

Майстер спорту України Роман Агаєв у ваговій категорії 55 кг посів 1 місце на ліву руку і, таким чином, став чемпіоном України в 2015 році. На жаль, через травму в номінації на праву руку він став четвертим. За результатами чемпіонату, Роман увійшов до складу збірної України, тож хлопець має шанс представити нашу країну на змаганнях з армспорту на ліву руку на Чемпіонаті Європи (м. Софія, Болгарія) та на Чемпіонаті світу (Малайзія).
Вітаємо Романа Агаєва із перемогою та бажаємо йому подальших успіхів у спортивній кар’єрі!