Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-біологи ЗНУ побували на презентації курсів екстреної медичної допомоги від Асоціації арабських лікарів

24.03.2015 10:10 Все Факультети Біологічний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Біологічний факультет навчання

19 березня на базі Шевченківської районної адміністрації 17 студентів біологічного факультету 3-5 курсів разом із заступником декана з наукової роботи біологічного факультету Вірою Копійкою взяли участь у презентації курсів екстреної медичної допомоги. Серед студентів факультету багато випускників медичних училищ, які продовжили навчання в ЗНУ та планують пов’язати свою майбутню роботу з медико-біологічною галуззю (насамперед, це – робота в клініко-діагностичних лабораторіях).

Під час заходу президент Асоціації арабських лікарів в Україні, доктор медичних наук, доцент кафедри хірургії № 1 Національного медичного університету ім. О. Богомольця (м. Київ) Рамі Абу Шамсія наголосив на актуальності проведення таких заходів у наш непростий час як для фахців медичного профілю, так і для цивільного населення. Пана Шамсія супроводжував голова громадської організації «Арабський центр» (м. Запоріжжя), співробітник кафедри психіатрії, психотерапії, загальної та медичної психології, наркології та сексології Запорізького державного медичного університету Науфаль Хамдані.
У свою чергу, під час заходу він також наголосив на необхідності налагодження суспільних зв’язків між різними громадами Запоріжжя, особливо зараз, коли всім необхідно об’єднатися заради перемоги над спільним ворогом.
На заході також були присутні представники Шевченківської районної адміністрації, Запорізької медичної академії післядипломної освіти, які подякували організаторам за своєчасність і важливість організації таких курсів, а всім їхнім учасникам – за небайдужість та активну громадську позицію. Можливість опанувати основи екстреної медицини зацікавила багатьох мешканців нашого міста. У тому числі й студенти нашого вишу поставилися до цієї можливості з неабияким ентузіазмом.
Варто відзначити, що це – не єдиний подібний захід, який останнім часом провели для студентів біологічного факультету. Так, 23 березня на базі факультету для віх охочих провели заняття з першої медичної допомоги. Ініціаторами та організаторами заходу стали представники Запорізького Товариства Червоного хреста. Організатором з боку біологічного факультету став викладач екології Економіко-правничого коледжу ЗНУ, представник факультету Євген Ткач.

Біологічний факультет