Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті до Міжнародного дня води провели засідання круглого столу

24.03.2015 10:24 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет наука круглий стіл

23 березня у Запорізькому національному університеті розпочався Тиждень біологічного факультету. Саме цього дня викладачі та студенти факультету зібралися разом на засідання круглого столу, присвяченого Міжнародному дню води.

Захід розпочався виступом завідувача кафедри загальної та прикладної екології і зоології, професора Олександра Рильського. Він привітав учасників заходу та наголосив на важливості обраної ними для обговорення теми. Також на засіданні були присутні: заступник декана з наукової роботи біологічного факультету Віра Копійка; відповідальна за наукову роботу кафедри загальної та прикладної екології і зоології, доцент Наталія Позмогова; доцент кафедри Наталія Капелюш; студентка 4 курсу напряму підготовки «Біологія», голова Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених біологічного факультету Олена Попазова.
Учасники заходу – студенти 1-5 курсів напряму підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та раціональне природокористування» - підготували низку доповідей, присвячених різним аспектам використання водних ресурсів.
Перед аудиторією виступили: студентка 1 курсу Вікторія Бідник («Вода – це життя»), четвертокурсниця Наталія Онишкевич («Роль води у розквіті і падінні Римської імперії»), магістранта Лідія Крупенко («Про використання ізотопного аналізу для визначення джерел води стародавніх цивілізацій»), студентка 3 курсу Марина Джос («Про можливості використання калюжниці річкової як біоіндикатора якості води Каховського водосховища») та четвертокурсниця Оксана Каменова («Вода і здоров’я людини»). В обговоренні цих виступів активну участь взяв 21 студент 3-5 курсів біологічного факультету.
Протягом цього тижня на факультеті триватимуть різноманітні наукові та творчі заходи. Їхній своєрідний підсумок – День біологічного факультету – його представники традиційно відзначають 1 квітня.

Біологічний факультет