Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ провели ярмарок зі збору коштів для військового шпиталю

Студенти ЗНУ провели ярмарок зі збору коштів для військового шпиталю

25.03.2015 14:50 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології АТО благодійність

25 березня в Запорізькому національному університеті за ініціативи факультету іноземної філології відбувся благодійний ярмарок «Свято добра» зі збору коштів для солдатів, які перебувають на лікуванні в запорізькому військовому шпиталі. Під час великої перерви на майданчику перед другим навчальним корпусом продавали випічку, солодощі, а також вироби ручної роботи. У заході взяли участь студенти, викладачі та гості університету.

Кожен охочий міг обрати на ярмарку що-небудь собі до смаку. Так, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна придбала тістечка, якими пригостила своїх студентів. Завідувач кафедри українознавства Ольга Стадніченко перевагу надала українській символіці, вирізьбленій з дерева. Користувалися попитом серед викладачів і картини-копії робіт Євгенії Гапчинської. А от гість ЗНУ з Франції Жан Люк Ісслє, який викладає на факультеті іноземної філології, зацікавився жовто-блакитним печивом.
Організатор заходу, студентка ФІФ Юлія Порада розповіла про те, що ярмарок триватиме до кінця дня на факультетах. Тоді ж і підіб’ють підсумки збору коштів. Гроші студенти витратять на речі, необхідні для солдатів, які лікуються у військовому шпиталі. Передати їх адресатам організатори акції планують вже в наступні вихідні.
До речі, це вже не перша благодійна акція факультету іноземної філології. Восени студенти ЗНУ проводили акцію «Тримаймося разом», під час якої їм вдалося зібрати майже дві тисячі гривень на підтримку учасників АТО.

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: