Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Працевлаштування випускників – пріоритетний напрямок діяльності юридичного факультету ЗНУ

26.03.2015 11:01 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Працевлаштування випускників завжди посідало чільне місце серед напрямків діяльності юридичного факультету ЗНУ. Не є винятком і 2015 рік. Напередодні завершення навчального року, підсумкової державної атестації, підготовки до видачі документів про здобуття освіти істотно активізувалася співпраця юридичного факультету ЗНУ із потенційними роботодавцями, в тому числі тих, які забезпечують працевлаштування молодих фахівців за межами Запорізької області.

Окрім традиційних майстер-класів провідних юристів-практиків, виїзних занять студентів факультету до правоохоронних органів, установ юстиції, юридичних фірм, достатнього поширення набула практика проведення тематичних зустрічей студентів старших, в тому числі й випускових, курсів із представниками відомих вітчизняних юридичних фірм у режимі відео-зв’язку, що дозволяє істотно розширити географію працевлаштування випускників факультету, презентації результатів роботи факультету у межах всієї країни.
25 березня в режимі відео-зв’язку студенти юридичного факультету мали змогу поспілкуватися із керівником практики сімейного права Юридичного бюро «Єгоров, Пігунський, Афанасьєв і партнери» в Україні Таліною Кравцовою, ознайомилися із порадами досвідченого юриста з питань працевлаштування (співбесіди, підготовки резюме), початку професійної кар’єри, труднощами адаптації до фахової діяльності, можливими варіантами співпраці із юридичним бюро. Особливу увагу гість звернув на потребу постійного вдосконалення рівня професійного розвитку юристами, «навчання упродовж всього життя», підвищення рівня володіння іноземною фаховою мовою задля фахової мобільності. За результатами заходу досягнуто домовленості між організаторами і учасниками про проведення протягом найближчих трьох місяців цілого ряду науково-практичних, профорієнтаційних заходів у режимі онлайн й розширення форм співпраці, в тому числі й залучення студентів до проходження практики та співробітників Бюро – до навчального процесу.

Юридичний факультет