Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі ЗНУ підбили підсумки VII науково-практичної конференції «Молода наука-2015»

27.03.2015 11:24 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ Конференція

26 березня в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулося підсумкове пленарне засідання VII науково-практичної конференції «Молода наука-2015», у якій взяли участь понад 90 студентів.

На урочисте закриття конференції завітали проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, директор коледжу Олена Грибанова, заступник директора ЕПК з наукової роботи Максим Носик, керівник Малої академії управління бізнесом Комунарського районного центру молоді Олена Старікова, педагогічний колектив та студентська спільнота коледжу. Ведучою заходу виступила заступник директора ЕПК з навчально-методичної роботи Альона Ходаковська.
Підсумковий звіт про проведення VII науково-практичної конференції студентів коледжу «Молода наука-2015» присутнім на заході представила заступник голови наукового сектору cтудентської ради ЕПК Дарина Шурига. Вона зазначила, що цього року в конференції найактивнішу участь взяли студенти 1-2 курсів коледжу. Усі роботи були представлені протягом 10-26 березня на засіданнях 12 секцій. Учасники наукового товариства ЕПК провели опитування серед студентів та обрали три найкращих засідання секцій відповідно до номінацій. Так, найпопулярнішою стала секція фізичної культури та спорту, найактуальнішою – секція юридичних дисциплін, а найкреативнішою – секція філологічних дисциплін.
Для виступу на пленарному засіданні слово було надано студентам, роботи котрих були визнані найкращими на засіданнях секцій. Так, Карина Козленко виступила з доповіддю на тему «Геометрія в архітектурі міста», а Олена Семенюк розповіла присутнім на заході про створення та використання енергозберігаючих та економних джерел енергії. У свою чергу, Анна Конотоп представила свою роботу на тему «Природні перлини Хортиці», а Христина Мхитарян розповіла аудиторії про сучасні засоби впливу на правову свідомість, почавши свій виступ з декламування власного вірша.
Свої роботи представили також викладач інформатики ЕПК Ольга Спельчук «Хмарні технології – нова парадигма навчання» і студентка коледжу Ксенія Аксьонова «Тематичний контент інформаційного простору сайту ЕПК». Роботи студентів Малої академії управління бізнесом Вероніки Євграшиної «Сучасні методи відбору персоналу» та Євгена Слоневського «Перспективи розвитку банківської системи в умовах цифрової економіки» присутнім представила керівник МАУБ Олена Старікова.
Зі словами привітань до учасників науково-практичної конференції звернувся проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Він подякував студентам коледжу за активну участь у науковій діяльності ЕПК, відзначив науковість, актуальність та різноплановість представлених на заході доповідей. Окрім того, Геннадій Миколайович вручив подяки від імені ректора ЗНУ Миколи Фролова понад 30 авторам найкращих наукових досліджень «Молодої науки-2015» та викладачам коледжу: Олені Циммерман, Марині Іщенко, Олені Маловічко, Анні Багорці, Ользі Спельчук, Юлії Кібкало.
У свою чергу, директор ЕПК Олена Грибанова звернулась зі словами подяки до викладачів коледжу за якісну організацію та проведення засідань секцій науково-практичної конференції, а також відзначила високий рівень наукових досліджень студентів. Яскравим показником актуальності робіт цьогорічних учасників засідань секцій є те, що 55 доповідей студентів коледжу будуть надруковані у збірнику наукових праць студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука».
Олена Євгенівна вручила грамоти понад 20 авторам кращих наукових доповідей, а також керівнику МАУБ Олені Старіковій, викладачам коледжу Максиму Носику і Галині Микитів.
За активну участь у роботі конференції усі студенти також отримали подяки та пам’ятні подарунки від Наукової бібліотеки ЗНУ.

Олена Ярошенко