Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики розглянули релігійну комунікацію як компонент комунікативного простору

На факультеті журналістики розглянули релігійну комунікацію як компонент комунікативного простору

23.03.2015 14:01 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

20 березня на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбулась зустріч зі священиком Храму Апостола та Євангеліста Іоанна Богослова Максимом Токаренком.

Захід відбувся за ініціативи кандидата філологічних наук, доцента Інни Абрамової в рамках дисципліни «Теорія масової комунікації» в контексті релігійної комунікації як компоненту комунікативного простору.
Під час зустрічі Отець Максим зазначив, що журналістам повсякчас доводиться писати статті на релігійну тематику, але те, що пишуть наразі не належить церковному приданню, а скоріше взято з народного фольклору.
«Ми ціллю життя робимо те, що є засобом», - сказав Отець Максим про матеріальний світ людини. Після розповіді Отця Максима між гостем та студентами-журналістами виникла жива дискусія щодо питання віри та еволюції, втручання церкви в політику, свободи, атеїзму, хто вартий раю, а хто пекла.
Зустріч проходила у вигляді відкритого діалогу зі священиком, тож студенти поставили всі питання, які їх зацікавили.

Кристина Марченко,
голова інформаційного сектору Студентської ради ЗНУ
Інна Абрамова, кандидат філологічних наук, доцент ЗНУ

Схожі новини