Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент економічного факультету Олександр Коробов переміг у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Управління проектами».

30.03.2015 10:32 Все Факультети Економічний Економічний факультет олімпіада перемога

27 березня в Університеті «КРОК» пройшов підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Управління проектами». Серед його переможців – магістрант економічного факультету ЗНУ Олександр Коробов.

До складу галузевої конкурсної комісії конкурсу студентських наукових робіт увійшли запрошені експерти, зокрема: проректор з наукової роботи ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» Володимир Сідак; завідувач кафедри управління проектами Київського національного університету будівництва і архітектури, професор Сергій Бушуєв; доцент, завідувач кафедри бізнес-адміністрування та управління проектами ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» Олена Данченко; професор кафедри управління проектами та прикладної статистики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, доцент Олена Медведєва; завідувач кафедри управління проектами та прикладної статистики Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Валентин Рач; завідувач кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, професор Ігор Чумаченко.
Рішенням галузевої конкурсної комісії були відібрані 36 наукових робіт, які були представлені авторами до захисту наукових досліджень. У тому числі студент 1 курсу магістратури економічного факультету Запорізького національного університету Олександр Коробов під науковим керівництвом декана економічного факультету ЗНУ, доктора економічних наук, професора Череп Алли Василівни представив до захисту роботу на тему: «Проект створення моделі мінімізації валютних ризиків суб'єктів господарювання». Його наука розвідка була високо оцінена експертами та викликала хвилю жвавого обговорення.
За результатами проведення конкурсу членами комісії були визначені 4 конкурсанта, які здобули 3 місце та 3 конкурсанта, які посіли 2 місце.
Оскільки конкурсанти представили різнопланові дослідження, члени комісії зауважили, що замість першого місця будуть визначені переможці у 3 номінаціях.
Зокрема, наступні конкурсанти здобули перемогу у таких підгалузях дисципліни «Управління проектами»:
- Коробов Олександр під науковим керівництвом професора Череп Алли Василівни став переможцем у номінації «Розробка концепції проектів» із темою дослідження «Проект створення моделі мінімізації валютних ризиків суб'єктів господарювання»;
- Андрій Семенюк став кращим у галузі «ІТ-проекти та ІТ-технологіх в управлінні проектами» із темою дослідження: «Діагностика стану інформаційної системи управління підприємством та розробка стратегії її розвитку»;
- Діана Зінзір (Дніпропетровський державний аграрний університет) здобула перемогу у номінації«М’які компоненти в управлінні проектами» із темою дослідження «Обґрунтування прийняття управлінських рішень в аграрному підприємстві».
Необхідно зазначити, що підсумкова науково-практична конференція по захисту наукових робіт – це своєрідний тест на креативність і пошукову активність майбутніх високопрофесійних економістів-аналітиків. Саме такими хочуть бачити молодих фахівців сучасні роботодавці. Також це – чудова можливість для молодих науковців розкрити свій інтелектуальний потенціал і захистити результати власної наукової роботи в дусі дружнього суперництва.

Економічний факультет