Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету допомагають українським воїнам

Представники юридичного факультету допомагають українським воїнам

30.03.2015 13:57 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет факультет журналістики благодійність АТО

На юридичному факультеті Запорізького національного університету триває низка заходів, спрямованих на дієву допомогу українським військовослужбовцям. Так, 27 березня викладачі і студенти цього факультету завітали до військової частини №3033 та 55 окремої артилерійської бригади, аби передати солдатам ліки й медичні засоби, продукти харчування, а також великодні листівки для воїнів, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції, підписані студентами факультету журналістики.

Делегація від Запорізького національного університету у складі доцента кафедри конституційного та трудового права Миколи Мартинова, заступника голови запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України Владислава Какойло, голови Студентської ради факультету Ольги Попової, її заступника Єлизавети Петренко та студентських активістів – першокурсників Владислава Дутова і Данила Гречковського передали бійцям чимало медикаментів, зібраних силами юридичного факультету. В тому числі, засоби для зупинки крові, знеболювальні препарати. Крім того, вони зібрали для військовослужбовців продукти довготривалого зберігання та солодощі. Ще одним приємним сюрпризом для військових стали 400 листівок зі святковими привітаннями, побажаннями та словами щирої вдячності, підписаних студентами від факультету журналістики, які вони через представників юридичного факультету передали для солдатів, котрі перебувають зараз у зоні проведення АТО на Сході України.
У свою чергу, солдати запорізьких військових частин подякували волонтерам Запорізького національного університету за їхню небайдужість, дієву допомогу та щирі слова підтримки: такі знаки уваги мають велике значення для тих, хто зараз захищає нашу Батьківщину.

Таміла Тарасенко