Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам педагогічного профілю традиційно виплачується адресна грошова допомога

30.03.2015 15:30 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування адресну грошову допомогу в розмірі 5 мінімальних заробітних плат

У ЗНУ триває роз’яснювальна робота із випускниками, які планують працювати вчителями чи вихователями. За інформацією начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської тристороння угода заключається між районним відділом освіти і науки, Запорізьким національним університетом та молодим фахівцем.

Згідно умов вказаної угоди педагоги після працевлаштування в освітні установи до кінця поточного року мають можливість отримати адресну грошову допомогу в розмірі 5 мінімальних заробітних плат.
Фахівці відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування традиційно, ще на початку навчального року, проводять збори для усіх випускників педагогічного профілю, на яких детально інформують студентів про ті можливості, котрі відкриваються перед ними у разі працевлаштування за фахом.
За словами головного бухгалтера ЗНУ Василя Тимошика, минулого року адресну допомогу отримала 41 особа. Тоді сума, яку отримав кожен випускник, становила 6090 гривень. Попередні роки динаміка укладання угод була вищою. Так у 2013 році педагогічний фах обрали 83 випускники, 2012 – 90, 2011 та 2012 – 77 та 78 осіб відповідно. Майже такою ж була статистика 2009 року (77 осіб) та 2008 (79 осіб). І лише 2006 року – тільки 20 випускників отримали виплати після працевлаштування в освітніх закладах.
Варто відзначити, що проект стартував саме 2006 року на виконання Постанови Кабміну України «Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників ВНЗ». За детальною інформацію щодо його впровадження можна звертатися до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування (аудиторія 213, 4 навчальний корпус ЗНУ; 228 75 41)

Марія Канцелярист