Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На звітно-виборчій конференції переобрали голову профспілки на новий термін

На звітно-виборчій конференції переобрали голову профспілки на новий термін

31.03.2015 13:14 Первинна профспілкова організація звітно-виборча конференція

30 березня в Запорізькому національному університеті пройшла звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації нашого вишу. Його учасники – представники адміністрації нашого університету, його факультетів і структурних підрозділів, а також почесні гості вишу – заслухали звіт голови профспілки ЗНУ Бориса Павловського, який визнали задовільним. Також на заході обрали новий склад керівництва профспілкової організації вишу та делегатів, які будуть представляти ВНЗ на зборах обласного комітету профспілкової організації працівників освіти і науки України.

На початку заходу його учасникам – представникам усіх факультетів та структурних підрозділів ЗНУ – повідомили, що із 150 делегатів від трудового колективу, зазначених у списках, на конференції присутні 142 особи. Отже, на зібранні склався кворум, і всі постанови, затверджені під час його роботи, вважатимуться легітимними. До президії заходу увійшли: ректор ЗНУ Микола Фролов, перший проректор Олександр Бондар, голова первинної профспілкової організації нашого вишу Борис Павловський, голова студентського сектору Первинної профспілкової організації ЗНУ Юлія Дудник, а також почесний гість конференції – заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Юрій Юдін.
Учасники конференції заслухали звіт Бориса Павловського щодо основних напрямків діяльності з квітня 2010 р. по березень 2015 р. Також Борис Степанович окреслив головні досягнення профспілки за звітний період: так, за цей час кількість її членів зросла із 5068 осіб (у 2010 р.) до 5389 (на сьогодні). На матеріальну допомогу за цей час було витрачено 220 тис грн, а на оздоровлення співробітників – 503 тис грн.
Його співдоповідач – голова студентського сектору Первинної профспілкової організації ЗНУ Юлія Дудник – висвітлила пріоритетні напрямки діяльності, спрямовані на підтримку і соціальних захист студентства нашого університету.
Ректор ЗНУ Микола Фролов у своєму виступі, коментуючи звіт Бориса Степановича, схвально відгукнувся про плідне співробітництво із профспілковою організацією. Микола Олександрович наголосив на тому, що керівництво нашого вишу великого значення надає соціальному захисту його викладачів та студентів, а також постійному покращенню умов їхньої роботи та навчання. Зокрема, він зазначив, що в університеті тримають курс на збереження робочих місць, а також на збереження, а в майбутньому й підвищення зарплати та стипендіальних виплат. Також Микола Фролов подякував Борису Степановичу та всім працівникам ППО ЗНУ за їхню багаторічну сумлінну працю.
Так само високої думки про діяльність профспілки нашого вишу за звітний період були начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло, завідувач кафедри мисливствознавства та іхтіології Валерій Домніч, головний бухгалтер Василь Тимошик, які взяли участь в обговоренні звітної доповіді.
Член ревізійної комісії Тетяна Попова у своєму виступі зазначила, що під час перевірки діяльності первинної профспілкової організації ЗНУ не були виявлені жодні порушення у веденні документації, в тому числі – і фінансової.
Учасники конференції одностайно проголосували за те, аби визнати звіт голови ППО Бориса Павловського задовільним. Юрій Юдін вручив Борису Степановичу Почесну грамоту від імені обласного комітету профспілкової організації працівників освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю задля розвитку профспілкової діяльності в нашій країні.
Також делегати конференції вибрали новий склад профспілки із затверджених на зібраннях первинних ланок профспілкового комітету на факультетах та в структурних підрозділах 37 осіб (по одному викладачу та студенту від кожного факультету та по одному члену від кожного структурного підрозділу). Серед них так само одностайно Борис Павловський був обраний на посаду голови комітету ППО ЗНУ на новий термін – на наступних п’ять років.
Також під час заходу визначили делегатів, які будуть представляти наш університет на зборах обласного комітету профспілкової організації працівників освіти і науки України. Ними стали Борис Павловський та Юлія Дудник.
Наприкінці заходу Борис Степанович відзначив Почесними грамотами найактивніших членів первинної профспілкової організації ЗНУ, подякував за їхню роботу на благо розвитку нашого вишу.

Таміла Тарасенко