Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Семінар-тренінг із тайм-менеджменту для студентів організували молоді науковці

Семінар-тренінг із тайм-менеджменту для студентів організували молоді науковці

01.04.2015 10:36 Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених Семінар-тренінг навчання

31 березня у ЗНУ провели університетський семінар-тренінг із тайм-менеджменту. Організаторами заходу стали члени Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених. Участь у заході взяли близько 50 студентів нашого вишу.

Під час семінару його учасники розглянули ряд важливих питань тайм-менеджменту. Наприклад, вони говорили про те, що таке час, наскільки ефективно вони використовують цей цінний ресурс, що заважає раціонально використовувати його.
Також під час семінару йшлося про мистецтво правильно ставити перед собою справді важливі цілі та визначатись із пріоритетами за принципом Парето, про те, як сконцентруватися на важливих справах за допомогою матриці Ейзенхауера тощо.
Організатором та ведучою заходу стала голова НТСАДМВ ЗНУ Марина Пасенко. Вона висвітлила деякі теоретичні аспекти тайм-менеджменту та запропонувала учасникам семінару застосувати на практиці отриманні знання, виконавши певні вправи. Учасники здобули чимало нових знань і практичних навичок щодо організації власного часу. Крім того, їх було нагороджено сертифікатами.

Наукове товариство студентів та аспірантів,
докторантів і молодих вчених ЗНУ