Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Олександра Сінєкаєва – дипломант конкурсу наукових робіт

01.04.2015 14:47 Все Факультети Економічний Економічний факультет студентська олімпіада наука

Підсумкова студентська науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит», на якій дівчина представила свою роботу, відбулася у Київському національному торговельно-економічному університеті.

На конкурс було подано 146 студентських наукових розвідок із різних регіонів України. Рецензування робіт проводилося членами конкурсної комісії, до складу якої увійшли провідні науковці в галузі бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту, зокрема: завідувач кафедри бухгалтерського обліку КНТЕУ, професор Валерія Сопко; завідувач кафедри фінансового аналізу та контролю КНТЕУ, професор Сергій Бардаш; завідувач кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування, професор Інна Лазаришина; завідувач кафедри аудиту, аналізу та ревізії Тернопільського національного економічного університету, доцент Василь Дерій.
На І етапі за результатами рецензування визначили 36 найкращих робіт, автори яких були запрошені до участі у підсумковій науково-практичній конференції. Її учасниками стали 39 студентів із 26 вищих навчальних закладів України. Презентація та захист наукових робіт проходили під час трьох секційних засідань. Автори демонстрували глибокі теоретичні знання з обліку, аналізу та аудиту, інноваційний підхід до вирішення окремих наукових проблем та креативність мислення.
За результатами роботи, дипломом ІІІ ступеня і нагородили студентку економічного факультету Запорізького національного університету Олександру Сінєкаєву за наукову роботу «Аналіз фінансового забезпечення інноваційної діяльності підприємств машинобудування». Науковий керівник призерки – завідувач кафедрою Облік і аудит, професор Надія Шмиголь.
У своїй роботі студентка представила розроблену модель економічного аналізу фінансового забезпечення інноваційної діяльності підприємства машинобудування та побудувала економіко-математичну модель взаємозв’язку величин, що впливають на результат фінансового забезпечення інноваційної діяльності підприємств машинобудування. Наукове дослідження високо оцінили вчені, його тема викликала хвилю жвавого обговорення.
Ось якими враженнями поділилася Олександра: «Для мене сама участь у конференції стала важливим етапом наукового росту. Підсумкова науково-практична конференція – свідчення того, що наша країна має великий науковий потенціал, а студенти вищих навчальних закладів на сьогодні є дуже розумними, креативними та готовими запропонувати безліч механізмів для розвитку держави в усіх сферах економіки. Проведення таких конкурсів – це чудова можливість для українських студентів розкрити свій інтелектуальний потенціал та продемонструвати власні здобутки».

Економічний факультет