Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Акція філологічного факультету «Прочитай дитині книгу!»

Акція філологічного факультету «Прочитай дитині книгу!»

03.04.2015 11:42 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет профорієнтаційна діяльність

2 квітня, студенти філологічного факультету ЗНУ організували акцію «Прочитай дитині книгу». З ініціативи доцента кафедри української літератури Олесі Слижук та за участю студентів 3 курсу філологічного факультету вона відбулася у кількох запорізьких школах: у гімназії № 2 імені Лесі Українки, гімназіях № 11 та № 8, загальноосвітніх школах № 20 та № 23, Лежинському НВК. Учні 7-8 класів з цікавістю слухали казки Г.К. Андерсена, а також твори сучасних дитячих письменників Марини Павленко, Івана Андрусяка, Лесі Ворониної.

Міжнародний день дитячої книги відзначається у день народження всесвітньовідомого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Традиційно цього дня в багатьох країнах проходять різноманітні заходи з популяризації дитячого читання. Тож третьокурсниці філологічного факультету Катерина Балацька, Катерина Логвиненко, Анна Нестеренко, Вероніка Савченко, Карина Шум та інші долучилися до подібних ініціатив і власним факультетським заходом: вони провели цікаві конкурси й вікторини на знання героїв дитячих книг та письменників.
Під час зустрічей зі школярами представники нашого університету також провели профорієнтаційні «п’ятихвилинки»: вони розповіли про професію філолога та її переваги, та про навчання на філологічному факультеті ЗНУ. Також студентки пообіцяли учням прийти до них вже в якості вчителів – у вересні на педагогічну практику.
Акція «Прочитай дитині книгу» викликала зацікавлення й з боку адміністрації шкіл та шкільних бібліотекарів, які охоче відгукнулись на ініціативу філологічного факультету й сприяли проведенню святкових уроків.

Філологічний факультет