Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели онлайн-зустріч з американським психотерапевтом

На факультеті СПП провели онлайн-зустріч з американським психотерапевтом

06.04.2015 10:15 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології навчання онлайн-зустріч міжнародна спіівпраця

На базі факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ триває супервізійна робота з американським психотерапевтом Брюсом Янгом, що розпочалася ще 20 березня. Ініціаторами цієї міжнародної співпраці стали представники кафедри практичної психології, а її координатором – кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри Ольга Іщук. Викладачі нашого вишу проводять низку таких заходів спільно з громадською організацією «Фундація розвитку» («Development foundation»).

Так, 3 квітня пройшла зустріч в он-лайн форматі з питань супервізійної роботи для українських психологів, соціальних працывників та волонтерів. Під час спілкування з аудиторією пан Янг намагався якомога змістовніше відповідати на всі питання. Усі учасники супервізійної групи з різних міст України залишились задоволені перебігом та результатами зустрічі.
Брюс Янг нагадав усім присутнім, що супервізійна робота є важливою та актуальною, адже супервізії дозволяють волонтерам удосконалювати свою діяльність, підвищувати якість психологічної допомоги сім'ям військових, самим військовими, родинам вимушено переселеним тощо.
Представники факультету СПП висловлюють подяку Людмилі Коршуновій за висококваліфіковану технічну підтримку заходу. Також вони щиро дякують усім небайдужим, хто відгукнувся на пропозицію взяти участь у цьому заході та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Іщук Ольга,
старший викладач кафедри практичної психології