Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулися змагання з кримінального права серед студентів

07.04.2015 09:24 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

2 квітня кафедра кримінального права та правосуддя та Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України провели брейн-ринг «Знавці кримінального права». У ролі судді виступила кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри кримінального права та правосуддя Запорізького національного університету Оксана Узунова. Ведучим став студент 4 курсу Анатолій Степашко. Модератором виступила Дар’я Степанченко, а підрахунком балів займались Владислав Какойло та Альона Лиходід.

Участь у змаганні взяли 9 команд, що складались зі студентів 2 та 3 курсів. Перше місце посіла команда «Адвокат на прокат», а саме - Владислав Бандровський, Олексій Кальонов та Ольга Попова. Друге місце виборола команда «Эпическая сила»: Юлія Ворожцова, Юлія Чернова, Антон Барліт. Третє місце посіла команда «Феміда»: Олександра Максименко, Дар’я Назаренко, Ольга Гоздек.
За гарну гру окремо відзначимо команди «Пацифісти» (4 місце), «Співучасники» (5 місце), «Троїстий союз» (6 місце), «Тигри» (7 місце), «Дівчата у законі» ( 8 місце), «Кримінальні помідори» (9 місце).
Проведення таких різноманітних заходів на юридичному факультеті, безсумнівно, сприяє більш досконалому вивченню не тільки дисципліни «Кримінальне право», але й інших дисциплін юридичного профілю.

Юридичний факультет