Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК ЗНУ – серед учасників фіналу Всеукраїнського конкурсу «Левеня-2015»

07.04.2015 10:31 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж ЗНУ навчання конкурс

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 11.09.2014 р. № 1/9-460 «Про підсумки Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня -2014’’ та організацію конкурсу ‘’Левеня-2015’’» 3 квітня студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ взяли участь у цьому всеукраїнському інтелектуальному змаганні з фізики.

Перевірити свої знання та інтуїцію, позмагатися з ровесниками з усіх областей України спробували 89 студентів коледжу, які цікавляться фізикою, полюбляють думати та спостерігати, змагатися та перемагати. Найактивнішими цього разу стали групи К 35ф-14, К 35б/о-14, від яких участь у конкурсі взяв 21 студент.
На початку заходу координатор конкурсу, викладач фізики Економіко-правничого коледжу Ірина Шпуганич привітала учасників фізичних змагань, нагадала їм про правила конкурсу й побажала успіхів та перемог.
Спостерігачами під час проведення конкурсу були голова циклової комісії природничих дисциплін і туризму Олена Прилипко, викладач математики Ольга Штейнле й викладач екології Євген Ткач.
Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення. Офіційні результати проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня-2015» розміщуються на сайті: http://levenia.com.ua.
Колектив ЗНУ бажає своїм наймолодшим студентам гарних результатів у цьому конкурсі та нових досягнень у навчанні та в науковій діяльності!

Економіко-правничий коледж ЗНУ