Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління відбулася конференція молодих науковців

На факультеті соціології та управління відбулася конференція молодих науковців

08.04.2015 11:24 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління молода наука

7 квітня на факультеті соціології та управління в рамках університетської конференції «Молода наука – 2015» відбулось засідання секцій «Соціологічні та політичні науки» (керівник – кандидат філософських наук, доцент кафедри соціології Ігор Кудінов) і «Філософія та релігія» (керівник – доктор філософських наук, в.о. завідувача кафедри соціології Володимир Скворець).

Під час засідання секцій були розглянуті роботи студентів, аспірантів ФСУ та Економіко-правничого коледжу ЗНУ спеціальності «Соціальна робота». Для участі у конференції «Молода наука» надійшла також робота учениці 10 класу Запорізького ліцею № 34. Загальна кількість тез, які були представлені у секціях, – 36. З доповідями про результати своїх наукових досліджень під час секційного засідання виступили 17 студентів. Молоді науковці представили цікаві та актуальні теми у рамках секційних напрямів, що викликало жваві обговорення та дискусії серед присутніх.
Загальні позитивні враження від участі у роботі «Молодої науки – 2015» відзначили, перед усім, ті студенти, які вперше брали участь у студентській науково-практичній конференції. Вони вперше презентували свої наукові здобутки, відстоювали власну точку зору тощо. А це ще раз доводить, що «Молода наука» дає поштовх для пошукової діяльності молоді та розвитку науки в Запорізькому регіоні.

Голова НТСАДМВ ФСУ Олена Струк