Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор ЗНУ Санія Єнікєєва взяла участь у роботі докторської вченої ради Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна

08.04.2015 14:25 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології наука

3 квітня завідувач кафедри англійської філології ЗНУ, професор Санія Єнікєєва взяла участь у першому засіданні докторської вченої ради Д 64.051.27 Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна за спеціальністю 10.02.04 «Германські мови».

Протягом останніх 20 років вчена рада ХНУ атестувала сотні дослідників, присудивши їм науковий ступень кандидата філологічних наук. Враховуючи високий рівень науково-педагогічного складу факультету іноземних мов Харківського національного університету та здобутки викладачів у підготовці наукових кадрів для вишів України, за наказом Міністерства освіти і науки України спеціалізованій вченій раді було надано право розглядати дисертації та присуджувати звання докторів наук. Факультет іноземної філології ЗНУ пишається тим, що його співробітники активно залучені до цього процесу як у ролях членів ради, так і як постійних офіційних опонентів здобувачів.
Слід зазначити, що представники факультету іноземної філології ЗНУ вже тривалий час успішно співпрацюють із харківськими колегами. Це співробітництво триває і зараз. Так, у вересні 2014 року між кафедрами англійської філології ЗНУ і ХНУ імені В. Н. Каразіна було підписано договір про співпрацю, у відповідності до якого плануються спільні наукові проекти, зокрема видання колективних монографій, проведення міжвузівських та всеукраїнських конференцій, стажування з метою обміну досвідом науково-педагогічної роботи.
Окрім співпраці з Харківським національним університетом ім. В. Н. Каразіна, кафедра англійської філології ЗНУ налагодила продуктивне співробітництво з понад десятьма вишами України, підтримує та розвиває міжнародні зв’язки з університетами та освітніми інституціями ближнього та дальнього зарубіжжя.

Факультет іноземної філології