Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету відвідали сесію Запорізької обласної ради

Студенти юридичного факультету відвідали сесію Запорізької обласної ради

10.04.2015 11:11 Все Факультети Юридичний

9 квітня слухачі магістратури юридичного факультету з доктором юридичних наук Іллею Сквірським відвідали 42 сесію Запорізької обласної ради шостого скликання. Цей захід для студентів був проведений в рамках дисципліни «Територіальна громада як суб’єкт місцевого самоврядування».

Сесія ради розпочалася з виступу новопризначеного голови Запорізької обласної державної адміністрації Григорія Самардака. У своїй промові до депутатів голова Запорізької ОДА зазначив, що метою їх роботи стане захист і процвітання нашої родини – Запорізького краю. Основними ж цілями були визнані такі напрями: оборона краю, економічна безпека області та реформування галузей охорони здоров’я, освіти, житлового будівництва. Крім того, депутати заслухали звіти про роботу за минулий рік начальника УМВС України в Запорізькій області Віктора Ольховського та прокурора області Олександра Шацького.
У студентів ЗНУ була чудова можливість ознайомитись з регламентом роботи облради, порядком проведення звичайних та пакетних голосувань, призначенням та звільненням з посад керівників комунальних закладів регіону, а також із характером співпраці ради з громадськістю. Адже саме на цьому засіданні на вимогу громадськості було прийнято значущий акт - рішення щодо визнання ДНР і ЛНР терористичними організаціями.
Студенти магістратури виражають щиру вдячність викладачам, які посприяли студентам у відвіданні даного заходу, а саме - декану юридичного факультету ЗНУ, професору Тетяні Коломоєць та доктору юридичних наук Іллі Сквірському.

Ксенія Краснова,
голова НТСАДМВ юридичного факультету ЗНУ