Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання секції «Математичні науки» конференції молодих науковців

10.04.2015 11:24 Все Факультети Математичний Математичний факультет Конференція молода наука

9 квітня в рамках VIII університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука-2015» науковці математичного факультету Запорізького національного університету провели робоче засідання секції «Математичні науки».

У засіданні секції взяли участь 17 студентів математичного факультету та 6 студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Керівником секції виступив декан математичного факультету, доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк, секретарем – кандидат фізико-математичних наук, доцент Вікторія Леонтьєва. Також на захід завітали завідувач економічним відділенням ЕПК Руслана Железняк, викладачі кафедри математичного моделювання математичного факультету ЗНУ Олексій Кудін і Олександр Мильцев.
У своїх наукових роботах студенти дослідили геометричні фігури в архітектурі міст, застосування різних комп’ютерних програм для побудови тривимірних цифрових моделей і розв’язання тих чи інших завдань, біографію видатних математиків, шифрування даних, впровадження нових технологій в навчальний процес тощо.
Декан математичного факультету ЗНУ Сергій Гоменюк наприкінці заходу відзначив актуальність та можливість практичного застосування наукових досліджень студентів.
За результатами засідання секції були визначені три кращі доповіді студентів. Ними стали роботи студентів 3 курсу ЕПК Олександра Плоткіна «Розробка алгоритму та програми шифрування даних на основі схеми Ель-Гамаля», Владислава Скубицького «Практичне застосування задачі про розфарбування графів», а також студентки математичного факультету Анни Скрябіної «Про деякі властивості послідовних натуральних чисел».

Олена Ярошенко