Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ отримала диплом Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Студентка ЗНУ отримала диплом Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

01.04.2015 10:13 Все Факультети Економічний Економічний факультет

18 березня у Маріуполі в Приазовському державному технічному університеті відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Енергетика». У конкурсі взяли участь представники 23 навчальних закладів України. У числі конкурсантів була студентка 2 курсу економічного факультету ЗНУ Аліна Купріянова. Вона представила роботу на тему «Альтернативні джерела енергії», яку розробила під науковим керівництвом декана економічного факультету ЗНУ, доктора економічних наук, професора Алли Череп.

У своїй роботі Аліна Купріянова розглянула та проаналізувала сучасний стан загального енергобалансу України, виявила основні проблем використання альтернативних джерел енергії в Україні, а також представила шляхи їх вирішення на основі аналізу міжнародного досвіду.
У зв'язку зі складною військово-політичною ситуацією та через проблемами із залізничним сполученням з м. Маріуполь Аліна Купріянова та Алла Череп не змогли потрапити на конференцію до ДВНЗ «ПДТУ». Проте вони отримали дозвіл взяти участь у конференції онлайн - за допомогою Skype.
Після закінчення конференції студентка Аліна Купріянова була нагороджена заохочувальним дипломом за участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2014/2015 навчального року з галузі «Енергетика».

Економічний факультет