Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Гуляйполі презентували можливості навчання в ЗНУ

У Гуляйполі презентували можливості навчання в ЗНУ

14.04.2015 12:30 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота

На зустріч із представниками Запорізького національного університету завітало 159 учнів 9-11 класів усіх шкіл міста Гуляйполе. Вони змогли ознайомитися із переліком спеціальностей вишу, його правила прийому на 2015 рік та особливостями цьогорічної вступної кампанії.

Зустріч із майбутніми абітурієнтами відбулася у п’ятницю, 10 квітня, у Гуляйпільському спортивно-культурному комплексі. Під час індивідуальних консультацій представників ЗНУ із учнями було виявлено, що вже чимало абітурієнтів визначилися із вибором і ВНЗ, і факультету. Зокрема, молодь запланувала вступати на економічний, біологічний, факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ, до Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська у своєму виступі зупинилася на найбільш актуальних для учнів питаннях. Юлія Анатоліївна окреслила широкі обрії можливостей для майбутніх абітурієнтів ЗНУ, розповіла про потужний професорсько-викладацький склад вишу, матеріально-технічну базу ВНЗ.
У свою чергу, відповідальний секретар приймальної комісії ЗНУ Дамір Бікулов розповів про цьогорічні правила прийому до ЗНУ, про перелік документів, який треба буде підготувати абітурієнтам, про терміни вступної кампанії, можливості отримати консультації фахівців приймальної комісії.
Доповідачі презентували присутнім учням відеоролик про Запорізький національний університет, а також запросили їх та їхніх батьків на День відкритих дверей ЗНУ, який відбудеться у виші 26 квітня.
Допомагали в проведенні індивідуальних консультацій й аспірант ЗНУ Богдан Васильчук та фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Мезенець, які підготували для учнів інформаційні буклети з кожного факультету ЗНУ. Крім того, вони надали приклади сертифікаційних тестових зошитів завучам шкіл та майбутнім абітурієнтам для того, щоб молодь могла ще раз випробувати себе, перевірити свої знання під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Марія Канцелярист

Схожі новини