Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті обговорювали використання обліку для прийняття ефективних управлінських рішень

15.04.2015 13:19 Все Факультети Економічний Економічний факультет круглий стіл

14 квітня на економічному факультеті відбулося засідання круглого столу на тему «Облікова інформація як запорука прийняття ефективних управлінських рішень менеджером». Організаторами заходу виступили представники кафедри обліку та аудиту ЗНУ. Головою оргкомітету круглого столу стала кандидат економічних наук, викладач кафедри обліку та аудиту Світлана Саєнко, а членами - представники цієї ж кафедри.

На початку заходу із привітальним словом до присутніх звернулася завідувач кафедри обліку та аудиту Надія Шмиголь. Від імені декана економічного факультету, професора Алли Череп вона привітала всіх присутніх і побажала їм плідної роботи. Також з привітаннями до учасників засідання звернулись і представники кафедри обліку та аудиту – старший викладач Олена Саєнко і доцент Вікторія Сьомченко.
У ролі експертів при обговоренні доповідей виступили викладачі факультету – заступник декана з наукової роботи, доцент Андрій Линенко, заступник декана з навчальної роботи, доцент Юлія Краснокутська, доцент кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Ольга Іващенко, доцент кафедри фінансів та кредиту Олена Богма.
Із доповідями виступили студенти: Маргарита Бєлікова з теми «Значення внутрішнього аудиту в сучасних умовах господарювання: позитивний та негативний аспекти», Анатолій Ванярха – «Інвентаризація як джерело забезпечення інформацією, необхідною для прийняття управлінських рішень», Сніжана Гриша – «Суть та значення виробничого обліку в менеджменті», Майя Касянок – «Кадровий аудит підприємства: етапи та види», Аліна Ковальова – «Теоретичний аспект формування внутрішньогосподарської звітності як ключового механізму менеджменту», Анастасія Кравченко – «Податкове планування як основа ефективного управління організацією», Костянтин Сербіненко – «Cутність та методика проведення ІТ-аудиту», Микола Трунов – «Значення балансу як інформаційної бази для прийняття управлінських рішень», Ірина Шимкевич – «Суть та значення управлінського обліку для менеджменту».
За результатами кругового столу було випущено збірник доповідей. У публікаціях висвітлені сутність та значення облікової інформації в контексті прийняття ефективних управлінських рішень менеджерами, що спрямовано на оптимізацію та підвищення показників діяльності підприємства, а також представлений тісний зв’язок між обліково-інформаційним та управлінським механізмами.

Економічний факультет