Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели ділову гру

На юридичному факультеті провели ділову гру

16.04.2015 09:27 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

14 квітня на юридичному факультеті серед студентів другого курсу відбулася ділова гра з конституційного права України, присвячена моделюванню формування Кабінету Міністрів України. Ініціаторами заходу виступили завідувач кафедри конституційного та трудового права Анна Журавльова та студент другого курсу Олексій Кальонов.

Подібна гра стала логічним продовженням минулої, яка була присвячена законотворчій роботі Верховної Ради України. Учасники гри (студенти другого курсу Бандровський Владислав, Попова Ольга, Лузан Катерина, Малишенко Наталія, Бєлік Ілля та інші) розіграли у ролях порядок формування Кабінету Міністрів, коментуючи усі аспекти такої процедури. Подібні заходи є досить популярними на юридичному факультеті, оскільки дозволяють суто теоретичні знання норм права закріпити наочними прикладами.

Юридичний факультет