Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулися заняття з питань евакуації

У ЗНУ відбулися заняття з питань евакуації

17.04.2015 09:20 Штаб цивільного захисту ЗНУ

16 квітня на виконання Плану підготовки евакуаційних органів університету під керівництвом проректора з наукової роботи, голови комісії ЗНУ з питань евакуації Геннадія Васильчука, за участю провідного фахівця з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Трифона Гапончука, проведено заняття з особовим складом комісії з питань евакуації (далі – КПЕ), КПЕ структурних підрозділів, збірного та приймальних пунктів евакуації (ЗПЕ, ППЕ). У заняттях взяли участь 28 осіб керівного складу евакуаційних органів, що складає понад 70 відсотків.

Під час заняття Геннадій Васильчук довів вимоги Порядку проведення евакуації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.10.2013р. № 841, та основні положення Плану евакуації ЗНУ.
Трифон Гапончук виклав матеріал щодо структури та основних завдань евакуаційних органів (КПЕ, ЗПЕ, ППЕ), критеріїв готовності та порядку проведення евакуаційних органів у готовність, порядку проведення термінової тимчасової евакуації працівників і студентів у разі виникнення аварій на потенційно – небезпечних хімічних об’єктах економіки з викидом в атмосферу небезпечних хімічних речовин та в разі загрози катастрофічного затоплення.

Штаб цивільного захисту ЗНУ