Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває Спартакіада-2015

У ЗНУ триває Спартакіада-2015

17.04.2015 10:19 Все Факультети Економічний Іноземної філології Спартакіада-2015 фізичний факультет економічний факультет факультет іноземної філології спортивно-оздоровчий комплекс

Впевненою перемогою фізичного факультету завершилася Спартакіада ЗНУ з баскетболу серед юнаків. Вони перемогли в фіналі з рахунком 50:24. Друге місце посіла команда економічного факультету, а третє – факультету іноземної філології.

Медалі за перше місце отримали: Андрій Поліщук (капітан команди), Григорій Чабан, Родіон Воловик, Андрій Моргун, Максим Бебешко, Володимир Хуповка, Олексій Чабан, Дем’ян Довбенко. За словами головного судді змагань Віктора Горбулі, хлопці протягом двох тижнів брали участь у відбіркових змаганнях.
Найкращі спортсмени Спартакіади ЗНУ візьмуть участь у Вечорі спортивної слави. Це свято започаткували в ЗНУ минулого року. Як розповів заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу Олександр Петренко, цього року його проведення запланували на травень. Учасники Спартакіади-2015, які продемонстрували найкращі результати, будуть нагороджені під час свята пам’ятними спортивними Кубками та призами.
Також в рамках Спартакіади 23 квітня відбудуться змагання з туризму, а 21 квітня – з міні-футболу (серед викладачів і співробітників ЗНУ). Наступного тижня команда «Надія-ЗНУ» зіграє з сумським «Скіфом-СДПУ». Поєдинок запланований на середу, 22 квітня.

Марія Канцелярист