Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершився фестиваль «Студентська весна - 2015»

У ЗНУ завершився фестиваль «Студентська весна - 2015»

20.04.2015 13:40 Все Факультети Біологічний Менеджменту Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Центр культури ЗНУ «Студентська весна - 2015»

В останній відбірковий день конкурсу «Студентська весна-2015», який проходив 17 квітня, виступили представники факультетів біологічного, менеджменту та Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Студенти та викладачі виступали в різних жанрах: від гумористичних СТЕМ та стендапів до гри на музичних інструментах і танців. Ведучими четвертого конкурсного дня були Юлія Чеборай та Михайло Митько.

Учасники змагань продемонстрували, як відпочиває та розважається під час квартирників сучасна молодь. При цьому вони представили глядачеві не тільки вечірки студентів ХХІ століття, а й пригадали розваги минулих поколінь, зокрема, натякаючи на представників журі конкурсу, яке усі чотири дні виступало у його незмінному складі - в.о. директора Центру культури ЗНУ Андрія Бондаренка, керівника хореографічної студії «D.A.L.S.» Ірини Василенко, керівника вокальної студії «Кантилена» Наталії Пиріг та керівника студії «КВН» Олексія Савицького. Окрім того, моделюючи ситуацію щодо майбутніх розваг студентства, студенти довели, що коханню і розвагам усі покоління підвладні.
Першими «розважалися» на сцені студенти ЕПК, представивши свій динамічний та добре підготовлений СТЕМ. І почали наймолодші учасники з демонстрації міці хлопців ЕПК та краси й дотепності дівчат. Свій стендап представила Наталія Ольховська, пообіцявши зустрітися наступного разу із глядачами на «Міс ЗНУ – 2016». Довели представники коледжу і той факт, що нижній брейк знову в моді, а відтак - його танцюють не тільки хлопці нового покоління, а й дівчата. Згадали конкурсанти й улюблені пісні молоді минулого століття – з репертуару груп «Міраж» та «Вірус», а також представили сучасну парубочу вечірку та улюблені розваги молоді ХХ століття. Не забули вони і про літній відпочинок на фестивалі «Казантип» та солодку мівіну – улюблені складові розваг сучасників. Проте, фурор у залі викликав виступ ворожок, які спробували спрогнозувати курс долара, та креативне виконання Владиславом Кондратенком саркастичного триптиха під акомпанемент акордеона.
Найкращі номери від біологічного факультету увійшли до так званого «сільського квартирника» – на фоні декорацій з суто біологічною тематикою. Квартирники відбувалися з проміжком у 20 років, від часів весілля подружжя біологів. Найкращими виступами на цьому фоні стали пісня, яка об’єднала покоління, у виконанні завідувача кафедри мисливствознавства та іхтіології Валерія Домніча та студентки Анастасії Ашифіної, а також стендапи від дуету Анни Югріної та Катерини Дьоміної і асистента кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Олени Бойки.
Гарний КВК продемонстрували представники факультету менеджменту. Вони довели, що студентська дружба – понад усе: у підготовці до «вечірнього квартирника» менеджерів взяли участь не лише учасники команди, а й представники інших факультетів ЗНУ. При цьому найбільш запам’яталися глядачеві стендап та гра на синтезаторі Михайла Павловського.
Представники журі, зокрема Андрій Бондаренко, зазначили, що у виступах багатьох команд, порівняно з минулим роком, був помітний прогрес. Ну, а найкращі номери цього молодіжного конкурсу талантів глядачі зможуть побачити під час гала-концерту 22 квітня.

Олена Хлистун