Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ отримуватимуть стипендію Президента України

Студенти ЗНУ отримуватимуть стипендію Президента України

20.04.2015 16:57 Все Факультети Іноземної філології Філологічний Юридичний Юридичний факультет факультет іноземної філології філологічний факультет

Відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України № 430 від 14.04.15 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів на другий семестр 2014-2015 навчального року», троє студентів Запорізького національного університету отримуватимуть таку стипендію. Це – студент 4 курсу юридичного факультету Михайло Шевченко, студентка 3 курсу філологічного факультету Наталя Смьордова та студентка 3 курсу факультету іноземної філології Маргарита Швець.

Михайло Шевченко в березні цього року став одним з переможців другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з дисципліни «Адміністративне право і процес. Фінансове право. Інформаційне право». Наталя Смьордова два роки поспіль посідає призові місця в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської студентської молоді імені Тараса Шевченка. Маргарита Швець - учасниця лінгвокультурологічної практики в рамках міжнародного проекту Grow міжнародної організації Aisec у м. Пітєшть (Румунія).
Вітаємо Михайла, Наталю і Маргариту з призначенням стипендій та бажаємо подальших успіхів та великих досягнень!

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: