Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася нарада персоналу, задіяного у першій сесії ЗНО-2015

У ЗНУ відбулася нарада персоналу, задіяного у першій сесії ЗНО-2015

21.04.2015 16:24 ЗНО Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

21 квітня у Запорізькому національному університеті відбулася нарада для старших інструкторів та інструкторів, задіяних у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року. У заході взяли участь як представники нашого університету, так і Запорізького національного технічного університету та Класичного приватного університету.

На початку заходу із вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, відповідальна за пункт тестування у ЗНУ Юлія Паскевська. Вона зазначила, що не зважаючи на досить стислі терміни підготовки пунктів ЗНО до тестувань з «Української мови та літератури», яке відбудеться вже 24 квітня, представники нашого вишу доклали максимум зусиль для його якісної організації та проведення.
Про особливості проведення процедури оцінки знань абітурієнтів присутнім розповів заступник директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Зіньковський. Він зауважив, що цього року абітурієнти мають можливість скласти тести з «Української мови та літератури» як базового рівня, так і поглибленого рівня складності. Це ж стосується і «Математики». Звісно ж, на виконання цих тестів вступники матимуть більше часу – 3,5 години.
Окрім того, Олександр Юрійович нагадав інструкторам ЗНО схеми розміщення і нумерації робочих місць в аудиторіях, порядок та правила проведення ЗНО, а також відповів на запитання присутніх щодо непередбачуваних ситуацій, які можуть виникнути на місці.
Наприкінці заходу його учасники отримали сертифікати про успішне завершення восьмигодинного курсу підготовки інструкторів для забезпечення проведення ЗНО. Варто зазначити, що 23 квітня о 19:10 відповідальна за пункт тестування у ЗНУ Юлія Паскевська та завідувач обласного науково-методичного відділення Центру моніторингових досліджень якості освіти Світлана Павлова візьмуть участь у програмі «Знак запитання» на ТРК «Запоріжжя», де вони розкажуть глядачам про правила та зміни у вимогах до ЗНО-2015, а також про особливості його проведення.

Олена Ярошенко