Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЗНУ перемогла в першій грі з міні-футболу серед вишів Запорізької області

22.04.2015 13:31 Спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ Спартакіада

21 квітня у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбулася гра з міні-футболу в рамках Спартакіади серед викладачів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Запорізької області. У змаганні з міні-футболу взяли участь команди співробітників нашого університету, Запорізького національного технічного університету, Класичного приватного університету та Хортицького багатопрофільного коледжу.

За результатами змагання, команда ЗНТУ перемогла команду КПУ із рахунком 6:4. Команда ж співробітників нашого університету здобула перемогу над командою Хортицького багатопрофільного коледжу із рахунком 5:1.
Вітаємо спортсменів ЗНУ із перемогою та бажаємо успіху у майбутніх матчах!

Олена Ярошенко