Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладач факультету СПП зустрілася з матерями-переселенцями із зони проведення АТО

22.04.2015 14:08 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології волонтерство АТО

Кафедра практичної психології факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету долучилася до співпраці з Запорізьким благодійним фондом «Єдність за майбутнє». Їхньою спільною метою є психологічна підтримка тимчасово переміщеного населення з окупованих територій України.

Голова фонду Тамара Огородова опікується проблемами біженців та надає їм допомогу різного профілю. Саме тому представники фонду «Єдність за майбутнє» запросили практичного психолога, старшого викладача кафедри практичної психології Ольгу Іщук на зустріч з молодими матерями, які є тимчасовими переселенцями до м. Запоріжжя.
Під час заходу було проведено психологічну діагностику актуального стану жінок, проаналізовано причини даних станів; надано консультацію щодо психологічного настрою їхніх дітей, а також визначено детермінанти різних поведінкових та емоційних дитячих і підліткових проявів, надано першу психологічну допомогу. Як фахівець із кризових станів Ольга Вікторівна відповідала на питання, які цікавили матерів стосовно психоемоційного стану їх самих та їхніх дітей. По закінченню зустрічі вона наголосила на важливості саме батьківського ресурсу для стійкого благополуччя дітей.

Факультет соціальної педагогіки та психології