Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітники ЗНУ здобули чергову перемогу в турнірі з міні-футболу

Співробітники ЗНУ здобули чергову перемогу в турнірі з міні-футболу

22.04.2015 14:10 Спортивно-оздоровчий комплекс ЗНУ Спартакіада

22 квітня у Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбулася чергова гра з міні-футболу у рамках Спартакіади серед викладачів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Запорізької області.

Цього разу команда співробітників нашого університету зустрілася на футбольному полі з командою Класичного приватного університету. Головним суддею змагання традиційно виступив арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Аристенко.
До складу футбольної команди ЗНУ увійшли проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, доцент кафедри соціології Едуард Гугнін, старший викладач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля, викладач кафедри спортивних ігор факультету фізичного виховання Олександр Горбуля, завідувач кафедри математичного аналізу Сергій Гребенюк, завідувач кафедри фізичного виховання Едуард Дорошенко, викладач історичного факультету Григорій Ігнатуша, доцент кафедри математичного моделювання Сергій Чопоров, викладач фізичного виховання Економіко-правничого коледжу ЗНУ Андрій Тоцький та фахівець 2 категорії Центру культури ЗНУ Антон Осадчук.
У результаті тривалої боротьби із рахунком 9:5 перемогу у другому дні турніру з міні-футболу здобула команда співробітників нашого університету.
Вже завтра, 23 квітня о 12:00 у Спортивно-оздоровчому комплексі ЗНУ відбудеться чергова гра з міні-футболу серед викладачів. Команда ЗНУ гратиме із Запорізьким національним технічним університетом, а КПУ – з Хортицьким багатопрофільним коледжем.

Олена Ярошенко