Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели брейн-ринг

На юридичному факультеті провели брейн-ринг

22.04.2015 15:22 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

На юридичному факультеті триває впровадження сучасних інно-ваційних методик вивчення студентами теоретичних та історико-правових дисциплін. 21 квітня за участі студентів першого курсу юридичного факультету під керівництвом викладачів кафедри історії і теорії держави та права (доцентів Анжели Середи, Людмили Бостан, асиситента Руслани Половинкіної) було проведено навчально-науковий захід у форматі бреїнг-рингу.

Питання були розподілені на відповідні блоки, а саме: «Історія держави і права зарубіжних країн», «Історія держави і права України», «Теорія держави і права». Студенти продемонстрували високі знання з відповідних дисциплін. Особливо активними були Анатолій Лисенко, Вероніка Михайліченко, Олег Пилипенко, Кирило Бондаренко, Ольга Гостіщева, Святослав Волковецький, Денис Соколенко, Ілля Наріжний.
Проведення занять и інтерактивній формі сприяє закріпленню студентами набутих знань та удосконаленню їх творчих здібностей, що активізують процес подальшого засвоєння дисциплін юридичного спрямування.

Руслана Половинкіна