Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник Ліверпульської школи права знову викладає на юридичному факультеті ЗНУ

23.04.2015 11:36 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

22 квітня на юридичному факультеті почесний співробітник Ліверпульскої школи права Кірон Рід презентував спеціалізований навчальний курс «Legal Regulation of Public and Private Law Relations in Ukraine and the UK: Comparative Аnalysis» для студентів денного відділення освітніх рівнів «бакалавр» і «магістр». Модератором даного заходу виступила декан юридичного факультету, д.ю.н, професор Тетяна Коломоєць.

У рамках курсу було заплановано і проведено різноманітні заходи, серед яких: модельні та рейсові практичні засідання, конкурс ессе, майстер - класи, вебінар.
Перша частина спеціалізованого начального курсу передбачала виступи студентів юридичного факультету із компаративним аналізом правових систем Великобританії та України. Досліджуючи базові аспекти конституційного, господарського, трудового, кримінального, цивільного та інших галузей права цих двох країн, молоді науковці виділили цілий ряд їх особливостей та побудували свої доповіді з акцентом на специфіку нормотворення в Україні та Великобританії.
Окремо слід звернути увагу на те, що процес публічного захисту своїх авторських робіт студенти здійснили виключно англійською мовою, що дозволило не лише продемонструвати рівень професійної підготовки студентів, а й рівень їх лінгвістичної фахової підготовки (знання професійної термінології, навички роботи із джерельною іншомовною базою, а також уміння вести фахову дискусію із носієм іноземної мови). Так яскравими виступами відзначились студенти 2 курсу Влад Бандровський, Ольга Попова та Антон Барліт, а також студенти магістратури – Поліна Зозуля, Михайло Швайковський, Юлія Шульга, Ксенія Краснова та Ксенія Краснокутська.
Майбутні правники юридичного факультету, на думку професора Кірона Ріда, продемонстрували високий рівень знань законодавства України і Великобританії, а також належний рівень знань професійної англійської мови.
Слід нагадати, що для юридичного факультету візит Кірона Ріда став вже приємною традицією, оскільки у листопаді минулого року на базі юридичного факультету проводився тижневий курс підвищення фахової майстерності з англійської мови для студентів та співробітників факультету за участю почесного гостя.
Серед студентів юридичного факультету зростає популярність вузькоспеціалізованих іншомовних (білінгвальних) навчальних курсів, які активно запроваджуються у навчальний процес протягом року, спонукає їх до професійного лінгвістичного вдосконалення.

Юридичний факультет