Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели міжнародний онлайн-тренінг щодо психологічної допомоги звільненим із полону бійцям

27.04.2015 10:48 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна діяльність тренінг волонтерство

У рамках співпраці з громадською організацією Development Foundation (Фундація розвитку) викладачі факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету, зокрема кафедри практичної психології, 25 квітня провели тренінг на тему: «Як мотивувати солдат звертатись за психологічною допомогою». Координатором заходу стала старший викладач кафедри практичної психології Ольги Іщук. Онлайн-тренінг був розрахований на психологів та волонтерів зі всієї України, інтерактивну роботу було проведено трьома тренерами в онлайн-режимі: із Брюсом Янгом (Bruce Young) Джеймсом Лівінстоном (James Livingston) та Мерилін Рубзамен (Marilee Ruebsamen).

Під час онлайн-тренінгу розглянули такі актуальні питання, як робота із дітьми й родинами, що пережили кризу, полон чоловіка; мотивація жінок звертатись за допомогою до психолога, чи до психотерапевта; ресурс для прагнення жити далі; засоби мотивування солдат, які перебували у полоні, звертатись за допомогою, інструменти мотивації до життя тощо.
Висловлюємо щиру вдячність за висококваліфіковану технічну підтримку Людмилі Коршуновій та дякуємо всім небайдужим та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Реєстрацію на подальші онлайн-тренінги відкрито – місце проведення – м. Запоріжжя, вул. Гоголя 118, ауд. 217, восьмий навчальний корпус ЗНУ, факультет СПП, координатор – Ольга Іщук.

Ольга Іщук,
старший викладач кафедри практичної психології