Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Співробітник Запорізького окружного адміністративного суду провів майстер-клас для майбутніх правників

27.04.2015 11:52 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет майстер-клас міжнародна діяльність

24 квітня на базі юридичного факультету ЗНУ в рамках Школи судового права відбувся майстер-клас судді Запорізького окружного адміністративного суду, кандидата юридичних наук Олександра Нечипуренка. У заході взяли участь співробітники, студенти юридичного факультету, почесний співробітник Ліверпульської школи права Кірон Рід.

Олександр Нечипуренко ознайомив присутніх з історією адміністративної юстиції, адміністративного судочинства в Україні, основними положеннями процедури розгляду окремих категорій справ в порядку адміністративного судочинства, виділивши її проблемні аспекти, ознайомивши всіх присутніх із досвідом Запорізького окружного адміністративного суду щодо шляхів їх вирішення. Під час дискусії з Кіроном Рідом учасники заходу змогли порівняти основні засади адміністративної юстиції в Україні та Великій Британії, виділити основні шляхи запозичення позитивного досвіду щодо кожної із країн.
За підсумками заходу спільними зусиллями учасників було підготовлено збірку нормативних актів з питань адміністративної юстиції в Україні та Великій Британії, узагальнень практики розгляду відповідних категорій справ, яка буде корисною як для навчального процесу, так і для правозастосування.

Юридичний факультет