Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування в Південному регіоні

27.04.2015 11:54 Все Факультети Математичний Математичний факультет олімпіада

25 квітня математичний факультет Запорізького національного університету блискуче провів I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південному регіоні (1/8 фіналу міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC) в якості координатора Півдня України.

Цього року зусиллями співробітників математичного факультету ЗНУ вперше виступив як регіональний координатор цієї світової олімпіади (наказ МОН Україні № 276 від 12.03.2015 року). 25 квітня року I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південному регіоні пройшов на сервері ЗНУ.
Олімпіада ACM ICPC відома в усьому світі як така, що відкриває висококласних алгоритмістів, програмістів та математиків, які, працюючи разом, вирішують складні прикладні задачи. Вважається дуже престижним брати участь у цій олімпіаді, оскільки для работодавця проходження «школи» олімпіад ACM ICPC є показником високого потенціалу майбутнього працівника.
Цього року у I етапі у змаганні, яке відбувалося онлайн, у Південному регіоні взяли участь 113 команд з Херсона, Кіровограда, Миколаїва, Одеси, Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя (всього 22 виша регіона).
Протягом 5 годин найкращі команди студентів-програмістів Півдня змагалися за право виступити у чвертьфіналі, який пройде у вересні 2015 року.
З результатами олімпіади, комплектом задач, можна ознайомитися на сайті олімпіади. Всі охочі можуть долучитися до вирішення цих задач онлайн у режимі upsolving, звернувшись за логінами та паролями на адресу acm@znu.edu.ua.
Координатор II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південному регіоні Наталія Кеберле .