Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформація для студентів, які навчаються за державним замовленням

Інформація для студентів, які навчаються за державним замовленням

28.04.2015 10:01

Ректорат Запорізького національного університету інформує студентство, що Кабінет Міністрів України 15.04.2015 своїм рішенням вніс зміни до «Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням», затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 22 серпня 1996 р. № 992.

Відповідно до цих змін, вищезазначений порядок поширюється на осіб, що навчаються за спеціальностями медичного профілю. Вимогу щодо відпрацювання за місцем призначення для інших спеціальностей не менше трьох років скасовано.
Відпрацювання випускників, підготовка яких здійснювалась за цільовим направленням, відбувається відповідно до тристоронньої угоди (замовник, університет, студент) та постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.1999 №1159 «Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості».
У разі надходжень від МОН України відповідних роз’яснень щодо Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, вони будуть невідкладно доведені до відома випускників університету.