Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов триває випускна кампанія

У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов триває випускна кампанія

28.04.2015 12:01 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

У Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов розпочався випускний сезон, свої сертифікати про успішне закінчення навчання відповідного рівня вже здобули п’ять груп з вивчення англійської, польської, іспанської мов. Так, наприкінці минулого тижня завершили навчання та отримали сертифікати 14 слухачів, які вивчали польську мову за річною програмою.

Ця програма тривала з листопада до кінця квітня цього навчального року, загальний обсяг програми – 240 академічних годин. За цей час слухачі мали змогу у безперервному навчанні досягнути з нуля рівня В1, згідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти. Адже володіння польською саме на рівні В1 є обов’язковою вимогою польських вишів для зарахування на навчання, а також передбачає досить вільне розуміння та спілкування польською мовою. Саме тому майже всі випускники програми виявили бажання випробувати свої знання у навчанні та роботі в Польщі.
Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук привітав випускників та вручив їм сертифікати, зауваживши, що попит на польську мову зростає та Центр інтенсивного вивчення іноземних мов досить швидко реагує на вимоги освітнього ринку, а отже пропонує найкращі умови навчання за найкращою ціною.
Як зауважила директор Центру Наталя Костенко, випускники демонструють гідний рівень знань та успішно складають необхідні мовні іспити, про що свідчать відгуки самих випускників та їхніх батьків. Такі гарні результати є головною заслугою викладачів Центру під керівництвом Ігоря Ліпкевича.
Слід наголосити, що цього року більше 120 слухачів мали та матимуть змогу отримати знання з польської мови від рівня А1 до рівня В2. А вже 28 квітня розпочне навчання група з польської мови рівня А1. Триває також набір в групи з вивчення англійської, італійської та німецької мов.
Центр інтенсивного вивчення іноземних мов запрошує всіх провести весну та літо з користю! За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (061) 228-75-17, 289-41-45.

Фахівець І категорії Центру інтенсивного вивчення іноземних мов
Варвара Петросова