Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Маленькі слухачі Центру «Англійська для малюків» продемонстрували свої знання

Маленькі слухачі Центру «Англійська для малюків» продемонстрували свої знання

28.04.2015 15:24 Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

В Україно-швейцарському центрі «Англійська для малюків» Запорізького національного університету відбулося третє відкрите заняття для батьків дітей, які вивчають англійську. 27 квітня свої перші сертифікати отримали випускники третьої групи. Зазначимо, що всього в цій групи вивчали англійську мову 8 дітей віком від 3 до 7 років. На заході були присутні батьки дітей, викладачі та директор Центру Наталя Костенко.

Учні третьої групи (викладач - Рашель Фаріа) продемонстрували свої знання та навички, які вони здобули за рік. На початку заняття діти та їх батьки вирушили у чарівну подорож. На занятті діти згадували букви та звуки англійського алфавіту, цифри, лексику із запропонованих тем, розповідали вірші, співали пісні, грали в різноманітні ігри, малювали свою сім’ю та розповідали про неї, відповідали на запитання вчителя тощо.
Наприкінці заходу викладач висловила подяку батькам, за те, що вони мали завітали на відкрите заняття, аби подивитись на своїх улюблених дітлахів та за співпрацю разом з викладачем у навчанні їх дітей англійській мові. Також викладач запросила малят завітати до Центру восени, аби не тільки збільшити словниковий запас, але й навчитись писати та читати. Приємною несподіванкою стали заохочувальні подарунки для дітлахів та завдання на літо.
У свою чергу, директор центру Наталя Костенко урочисто вручила маленьким випускникам сертифікати про успішне завершення курсу та зазначила: «Вивчення англійської мови для дітей від 3 до 6 років пов’язане з психологічними особливостями, зокрема так званою «кризою трьох років». Коли дитині виповнюється три, вона починає усвідомлювати себе як особистість, у неї вже сформований характер. Також набувають чинності фактори дисципліни, змагання з іншими дітьми того ж віку, індивідуальні здібності до вивчення англійської мови. Володіння англійською мовою стає предметом особистої гордості не тільки для дітей, але й для батьків».
Бажаємо нашим маленьким слухачам гарно провести канікули та чекаємо їх та нових друзів в наступному навчальному році!

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов

Схожі новини