Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студмістечко Запорізького національного розквітло весняними барвами

Студмістечко Запорізького національного розквітло весняними барвами

29.04.2015 12:34 Адміністративно-господарська частина студентське містечко

Чистота і порядок панує на території студентського містечка ЗНУ, зацвіли весняні квіти, зеленіють газони і дерева. Спільними зусиллями співробітників адміністративно-господарської частини, очолюваної проректором Сергієм Кушніром, співробітників корпусів університету та директора студмістечка Армена Мхітаряна створюється затишок і краса навколо навчальних та дослідницьких приміщень.

Директор студмістечка Армен Мхітарян розповів, що, незважаючи на прохолодний початок весни, протягом квітня на університетських територіях вже був проведений великий обсяг робіт з облаштування зеленої зони. Прибрали листя та гілки, завезли 10 тон чорнозему, який використали для відновлення клумб та газонів. Організували прибирання газонної трави та звільнення території від бур’янів. Біля Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ висадили 15 молодих березових дерев, на клумбах між 1 та 2 навчальними корпусами тепер зеленітимуть 4 маленькі туї і стільки ж ялівцевих кущів, тут також пересадили 120 кущів білих та червоних троянд і відновили близько 200 квадратних метрів газонної трави. Усі рослини незабаром радуватимуть перехожих та тих, хто завітав до студмістечка трохи перепочити.
Участь у садово-паркових роботах беруть представники АГЧ – слюсарі, сантехніки, а також персонал навчальних та спортивного корпусів ЗНУ під головуванням садівника Віктора Баранова та директора студмістечка Армена Мхітаряна.
Минулого року на заклик ректора університету Миколи Фролова відгукнулися представники різних факультетів ЗНУ та Економіко-правничого коледжу - тоді започаткували нову ініціативу – догляд за клумбами взяли на себе студенти та викладачі. Після травневих свят відбудеться конкурс на кращу клумбу - у фантазії та винахідливості змагатимуться представники різних факультетів та підрозділів ЗНУ. Цей фестиваль квітів вдруге проходитиме в нашому університеті, проте, він вже встиг стати традиційною і очікуваною подією для усього колективу.
За словами Армена Мхітаряна, разом із покращенням вигляду території нашого університету помітно почала зростати культура ставлення студентів до навколишнього середовища. Такій ситуації сприяє встановлення лавочок для відпочинку, забезпечення території студмістечка потрібною кількістю урн, прибиральниці та чергові корпусів пильнують за чистотою на територіях біля корпусів та прибирають сміття. З початком теплого сезону у парковій зоні ЗНУ – на галявинках та біля квітників – можуть відпочивати не тільки студенти та викладачі під час перерв, але й абітурієнти та гості, які відвідують ЗНУ у період проведення ЗНО та вступної кампанії.
Армен Миколайович також відзначає наполегливу і нелегку працю двірників, яких у ЗНУ нараховується понад десять осіб, та працівників навчальних корпусів. Завдяки їм на території нашого університету панує чистота і затишок. Колектив ЗНУ висловлює велику вдячність їм за таку корисну та важливу роботу!

Олена Хлистун

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: