Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили психологічні аспекти управління і соціальної роботи

У ЗНУ обговорили психологічні аспекти управління і соціальної роботи

30.04.2015 09:29 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП круглий стіл

29 квітня на факультеті соціальної педагогіки та психології відбулося засідання круглого столу «Психологічний аспект в діяльності управлінця і соціального робітника» за участю студентів, викладачів факультету. В обговоренні взяли участь студенти 1 курсу факультету менеджменту, 2 курсу факультету соціології та управління спеціальності «Соціальна робота» та студенти різних курсів факультету соціальної педагогіки та психології. Всього студенти підготували 11 доповідей, які висвітлювали різні аспекти обговорюваної теми.

Організатором заходу виступили факультет соціальної педагогіки та психології ЗНУ і доценти кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Вікторія Овсяннікова та Лариса Іванова.
Під час засідання учасники конференції - науковці, студенти та фахівці соціальної педагогіки та психології - досліджували мотиваційний аспект та моральний компонент в професійній роботі менеджера, його авторитет в колективі, а також обговорили питання специфіки ділового спілкування в управлінській діяльності, місце темпераменту в професійній діяльності менеджера, ролі керівника в створенні психологічного клімату колективу та стилю управління керівника освітнього закладу.
Як зазначила організатор круглого столу, заступник декана з виховної роботи доцент Лариса Іванова, основна мета цієї зустрічі – показати місце психології в професійній діяльності управлінців та соціальних робітників, а також прослідкувати значимість психологічних знань в їх професійній діяльності.
Не менш важливим нюансом обговорення були особливості професійного вигорання соціальних працівників, вплив самооцінки на рівень самоконтролю в спілкуванні студентів та особливості емоційного стану дітей в ситуації розлучення батьків. Жваву дискусію викликала також доповідь студентки Катерини Карпової «Жінка – лідер в сучасному світі».
Під час засідання студенти активно обговорювали висвітлені питання, задавали запитання та висловлювали власну точку зору. На думку Вікторії Овсяннікової, важливим є налагодження соціального партнерства між різними соціальними організаціями та освітніми закладами для досягнення єдиної мети - вирішення психологічних проблем управління і соціальної роботи.

Олена Переверзєва