Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Short Film Festival» представив якісне та ідейне короткометражне кіно

«Short Film Festival» представив якісне та ідейне короткометражне кіно

30.04.2015 10:08 Студентська рада І фестиваль короткометражного кіно «Short Film Festival»

28 квітня в Запорізькому національному університеті відбувся І фестиваль короткометражного кіно «Short Film Festival». Його організатором виступила Студентська рада ЗНУ.

До журі кінофесту запросили фахівця з відео- та фотозйомок, професійного звукорежисера, який працював з багатьма зірками, Дмитра Широкова, студентку ЗНУ, креативного продюсера телеканалу TV5 Марину Курінну, директора Центру культури ЗНУ Андрія Бондаренка, та голову представництва «Cinemahall» Запоріжжя Юрія Мате.
За підсумками фестивалю, його переможницею у номінації «Симпатія журі» стала Міла Родічева, III місце одержав студент ЗДІА Іван Волянський, II місце виборов студент факультету журналістики ЗНУ Вячеслав Чиженок. Були на кінофесті й сюрпризи, оскільки члени журі віддали I місце учаснику, якого назвали «Містер Х», адже він надіслав оргкомітету «Short Film Festival» гарну роботу під назвою «А якщо так?», котра була присвячена темі корупції. Проте фільм був представлений як автоматичне посилання з файлообміннику на пошту студради, через що ідентифікувати учасника не вдалося й фестиваль він, на жаль, також не відвідав. Тож тепер оргкомітет заходу намагається знайти «Містера Х», аби віддати I місце з відповідними призами.
За словами організаторів фестивалю Артема Погребняка та Кристини Марченко, у Запоріжжі не вистачає заходів пов’язаних з кіномистецтвом, саме це і стало мотивацією для втілення проекту в життя. «Нам настільки сподобався процес організації, що наступного року ми обов’язково проведемо II-й фестиваль короткометражного кіно на регіональному рівні. Ті роботи, які ми побачили на заході свідчать про те, що в Запоріжжі створюється якісне та ідейне кіно», - відзначила Кристина Марченко. Переглянути роботи учасників можна в офіційній групі фесту ВКонтакті: https://vk.com/znu_filmfest

Студентська рада ЗНУ,
фотокореспондент Андрій Потапов