Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На «Віват, академії» у Василівці переможців Малої академії наук нагородили науковці ЗНУ

На «Віват, академії» у Василівці переможців Малої академії наук нагородили науковці ЗНУ

30.04.2015 11:00 МАН відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

На базі комунального закладу гімназії "Сузір'я" Василівської районної ради Запорізької області відбувся захід під назвою «Віват, академія!», під час якого нагородили учасників та переможців ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України, а також їхніх наукових керівників. Участь у події взяли представники ЗНУ, які керують науковою роботою школярів – декан фізичного факультету, доцент Андрій Андрєєв, заступник декана з навчальної роботи філологічного факультету, доцент кафедри української літератури Оксана Проценко та доцент кафедри української мови Наталя Зубець, а також начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, доцент Юлія Паскевська.

Цей урочистий захід відбувається втринадцяте, і його учасниками цього разу стали саме 13 учнів загальноосвітніх закладів Василівського району. Усі вони отримали грамоти, а також кубки за призові місця та подарунки. Зокрема представники ЗНУ школярам вручили книжки, надані Науковою бібліотекою ЗНУ, та календарі з логотипом нашого університету. Організатори заходу і фахівці управлінських та освітніх структур області – у особі директора комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» Василівської районної ради Запорізької області Людмили Лиско та мера Василівки Сергія Лобинцева, представники науково-методичного центру відділу освіти Василівської районної державної адміністрації, а також представники ЗНУ, які працювали зі школярами протягом навчального року в рамках роботи МАН, – привітали присутніх із перемогою та побажали подальших успіхів майбутнім науковцям.
Грамотами Запорізької обласної адміністрації та КПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді» Василівської районної ради за плідну працю з підготовки учнів-членів МАН відзначили викладачів районних шкіл та представників науково-педагогічної спільноти. До речі, не лише присутніх на заході Андрія Андрєєв, Наталії Зубець та Оксани Проценко, а й декана факультету соціальної педагогіки та психології, доцента Ольгу Пономаренку і доцент акафедри теорії та практики перекладу Русудан Махачашвілі.
Також перед учнями виступила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, яка розповіла про заходи ЗНУ, спрямовані на підтримку обдарованої учнівської молоді. Юлія Анатоліївна надала відомості щодо можливостей поглибити свої знання з різних предметів на спеціалізованих курсах підготовчого відділення ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини