Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відсвяткували День математичного факультету

У ЗНУ відсвяткували День математичного факультету

30.04.2015 11:06 Все Факультети Математичний

Вчора, 29 квітня, відбулися святкування з нагоди Дня математичного факультету ЗНУ. Для студентів і викладачів у кав’ярні «Тетянин день» активісти студради підготували концертну програму, у якій представили яскраві хореографічні, вокальні та гумористичні номери.

Зі святом привітав гостей декан Сергій Гоменюк, який подякував міцній і дружній родині факультету за ті зусилля, котрі вона докладає для розвитку і процвітання матфаку. Сергій Іванович побажав усім мирного неба над головою, а також за вагомий внесок у життя факультету нагородив кількох своїх колег – Сергія Гребенюка, Геннадія Циммермана, Наталію Д’яченко та інших.
Згодом заступник декана з виховної роботи Наталія Кондрат’єва відзначила грамотами за успіхи в навчанні та активну позицію найкращих студентів, зокрема, Ганну Шурлікову, Олену Тимченко, Юлію Морозову, Володимира Ваильченка, Юлію Хижняк та інших.
Грамоти за спортивні досягнення вручила студентам голова студентської ради математичного факультету Катерина Шеметіло. Серед нагороджених були: Надія Овчатова, Андрій Косинський, Оксана Любишко, Яна Халабуда.
Традиційно такі святкування проходять щороку в останній четвер квітня, але у зв'язку зі святами, День математичного факультету-2015 відбувся трохи раніше. Активісти стуради запросили студентів не лише математичного, але й гостей із інших факультетів. Також організатори не забули й про викладачів, бо саме на їхні плечі лягає турбота про факультет і його життя.
Допомогли підготувати свято представники деканату. Гостей частували смаколиками, солодкими напоями та, звичайно, святковим тортом із надписом «З днем математичного факультету».
На адресу як студентів так і викладачів пролунало багато теплих слів та привітань. А ті, хто забажав бути не лише глядачем концертної програми, але й розважатися, залишилися на вечірку.

Другокурсниці факультету журналістики
Юлія Вишневецька, Тетяна Сивоконь