Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-економісти у квест-змаганнях шукали скарби

Студенти-економісти у квест-змаганнях шукали скарби

30.04.2015 11:14 Все Факультети Економічний Економічний факультет дозвілля квест

29 квітня на економічному факультеті відбулося цікаве спортивно-інтелектуальне квест-змагання студмістечком ЗНУ. Ініціаторами проведення заходу стали представники факультетської студентської ради.

Історія, яку вигадали для проведення заходу така: кілька друзів, завершивши навчання в університеті, вирішили зробити подарунок студентам, які ще вчаться в ЗНУ. Але не просто так віддати комусь приз, а заховати його на території студмістечка, щоб дістався скарб найкмітливішим і найшвидшим.
Напередодні квесту всі гравці, що не мали досвіду участі у таких заходах, дізнались правила квесту, а заступник декана з виховної роботи економічного факультету Вікторія Сьомченко, побажала всім командам наснаги та успіхів. Незважаючи на дощ, о 10:30 від навчального корпусу № 5 стартували 6 команд. Квест складався із 12 станцій, на кожній із яких командам необхідно було виконати різноманітні завдання та виявити кмітливість і творчі здібності. Команди, що складалися зі студентів 1-3 курсів, повинні були назвати столиці країн світу, продемонструвати організаторам змагання свої акторські здібності, показавши весілля різних народів і кадри з кінофільмів, а також пройти зовсім серйозне випробування, з’ївши лимон за 1 хвилину. А найяскравіші представники кожної із команд задля перемоги навіть збирали гроші завдяки своїм талантам.
У результаті запеклої боротьби, яка, втім, відбувалася в цілком дружній атмосфері, перемогу здобула команда «Хомяк на пределе», капітаном якої була студентка напряму «Облік і аудит» Анастасія Симоненко. Жоден з учасників не залишився без подарунка, а переможці були нагороджені квитками до кінотеатру на прем’єру фільму «Месники: Ера Альтрона». Студенти-учасники квесту щиро подякували студентській раді і висловили побажання, щоб квести на економічному факультеті проводилися і надалі, адже це заохочує їх бути більш активними та вчить працювати в команді.

Катерина Морозова