Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ відбувся тренінг «Ефективне працевлаштування»

У Торговому коледжі ЗНУ відбувся тренінг «Ефективне працевлаштування»

30.04.2015 13:42 Торговий коледж навчання тренінг

28 квітня представники Запорізького обласного центру молоді провели у Торговому коледжі ЗНУ тренінгове заняття «Ефективне працевлаштування». У заході взяли участь студенти-товарознавці груп 9 ТК 1-13 та ТКД 1-14.

Під час тренінгу представники Центру Марія Мокроусова й Валерія Овчарова познайомили майбутніх товарознавців-комерсантів із перевагами та недоліками офіційного та неофіційного працевлаштування, а також провели роботу з пошуку власного психологічного резерву та актуалізували професійний потенціал відповідаючи на запитання: «Які мої найкращі якості?», «Де я можу працювати?», «Де я хочу працювати?», «Що мені необхідно, щоб працювати там, де я можу і хочу?».
Студенти переконалися, що майбутню професію обрали правильно, адже вона є завжди актуальною, популярною та затребуваною. Всі учасники активно включилися у роботу та висловили задоволення від такого незвичного формату роботи.

Торговий коледж