Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відбулася звітно-виборча конференція

На економічному факультеті ЗНУ відбулася звітно-виборча конференція

05.05.2015 09:56 Все Факультети Економічний Економічний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених звітно-виборча конференція

30 квітня відбулась підсумкова звітно-виборча конференція, на якій представили звіт про роботу за 2014-2015 навчальний рік, а також обрали нового голову Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених економічного факультету ЗНУ.

Декан економічного факультету, професор Алла Череп у своєму привітальному слові зауважила, що за 6 років діяльності НТСАДМВ наукове життя на економічному факультеті досягло небачених раніше висот і відповідних результатів: «Лише за 2014-2015 рік було проведено 16 науково-практичних заходів, студенти факультету продовжують посідати перші та призові місця на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах і олімпіадах. Кількість молодих науковців щорічно зростає у геометричній прогресії!»
На заході були також присутні викладачі економічного факультету: завідувач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами, доцент Олександр Лепьохін, професор кафедри фінансів і кредиту Володимир Бугай та голова НТСАДМВ ЗНУ Марина Пасенко.
Про діяльність наукового товариства протягом 2014-2015 навчального року доповів голова НТСАДМВ економічного факультету Олександр Коробов. Він зазначив, що протягом року було проведено більш ніж 22 найрізноплановіші заходи, а саме: круглі столи, Всеукраїнські та Міжнародні конференції, 2 профорієнтаційні гри «Що?Де?Коли?» для понад 400 школярів 9-11 класів, семінари.
Для обрання голови НТСАДМВ кандидати повинні були представити програми діяльності товариства на наступний рік, склад своєї команди, наукові здобутки та нововведення. За результатами голосування, головою НТСАДМВ економічного факультету став студент 2-го курсу спеціальності «фінанси і кредит» Роман Завальнюк. Однак, кандидати вирішили об’єднати зусилля з метою спільної плідної діяльності – заступником нового голови з організаційних питань було обрано студентку 2 курсу спеціальності «фінанси і кредит» Герміне Багдасарян.

Олександр Коробов